Po - Pá 9:00 - 17:00
So - 9:00 - 13:00
Ne - Zavřeno
Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Pro prodej i nákup auta jsme to pravé místo na Vysočině!

Prodáváte nebo kupujete auto? Hledáte zavedený autobazar se zkušenostmi, profesionálním a férovým přístupem? Stojíte o stoprocentní služby spojené s výkupem a prodejem vozu, financováním nebo pojištěním?

V třebíčském Autobazaru Jahoda jsme pro vás vypilovali servis spojený s prodejem a nákupem vozu do nejmenších detailů. Pomůžeme vám s veškerými formalitami.

Hlavní služby našeho autobazaru

Vede Škodovka, máme i jiné značky

Ročně se u nás prodá 700 automobilů. Polovinu z nich tvoří prodeje Škodovky. Prodáváme a vykupujeme další značky ojetých vozů, jako je například Volkswagen, Audi, Peugeot, Citroën, BMW, Fiat, Ford, Nissan, Hyundai, Mazda, Opel, Kia, Mercedes-Benz, Renault nebo Volvo.

Podle čeho vybírat auto v bazaru?

Už v našem on-line autobazaru podáváme vyčerpávající informace o každém voze. Snažíme se vždy dohledat detailní historii auta. Pokud nemá servisní knížku, alespoň se na poslední servisy vyptáme majitele a vůz pořádně prohlédnou naši automechanici (servisní prohlídka). Vždy ověřujeme původ i najeté kilometry. Protože prodáváme ojeté vozy, vždy vás upozorníme na jejich případné nedostatky.

Jak od vás vůz vykoupíme?

Pokud jste v opačné situaci a auto prodáváte, nejdříve ze všeho ho prohlédneme a pak budeme jednat o ceně. Vždy prověřujeme původ vozu. Vykupujeme všechny značky automobilů za hotové nebo vozy zařadíme do komisního prodeje (zpravidla novější auta).

Ať už vůz kupujete nebo prodáváte, náš autobazar má otevřené své brány – těšíme se na vás!